Hamachi herné turnaja

Sieťové hranie hier sa stalo jedným z fenoménov posledných rokov. Mnohí užívatelia si doslova zamilovali akciu spojenú s hraním tých najznámejších titulov v sieti. Pripojenie Hamachi našťastie umožňuje skvelé hranie hier cez sieťové pripojenie, takže nie je problém vybrať si z ktoréhokoľvek titulu staršie či novšie hry a začať s ňou. Hranie prostredníctvom Hamachi je vynikajúci predovšetkým v tom, že nie je nutné platiť plné verzie hier, ale môžete si zahrať hry pre LAN týmto spôsobom. Turnaje v hrách možno vďaka možnosť pripojenia Hamachi organizovať kedykoľvek a v akomkoľvek hernom prostredí.

Minecraft turnaje

Ak by sme sa mali na tieto hry a turnaje v nich sústrediť, je potrebné začať najmä hrou Minecraft. Táto hra je pôvodne napísaná v java prostredí a jedná sa o sandboxovej hru, ktorá umožňuje prakticky ktorémukoľvek hráčovi správať sa podľa vlastného uváženia. Vďaka tomuto faktu môžu hráči ovládať svoje postavy v konkrétnom hernom svete. Hamachi umožňuje hrať Minecraft bez nutnosti zakúpenia plnej licencie. Ľudia sa môžu prostredníctvom Hamachi pripojiť a začať ovládať svoju postavu v tomto svete. Robiť si tu prakticky môžu, čo chcú, a to v rámci rôznych verzií hry.

Športové herné turnaja

Výbornou voľbou je pripojenie Hamachi iu mnohých športových hier. Zahrať si futbal alebo hokej v jednom tíme môžu tak pokojne priatelia proti ďalšej skupine hráčov. Vznikať tak môžu skvelé turnaja plné akcií a nádherných gólov. Spolupráca hráčov je tu kľúčová, pretože práve ona vedie k podarené hre, ktorá vyústi vo víťazstvo. Z herných titulov by sme mohli vybrať napríklad hry zo série FIFA či NHL. Jednať sa pritom môže o hry staršieho dáta, teda pokojne aj z rokov 2005 a staršie alebo o hry najnovšie. Záleží pochopiteľne na tom, aké typy hier samotní hráči uznávajú a chcú hrať.

Ostatné typy herných turnajov

Mimo klasické športové hry umožňuje pripojenie Hamachi tiež hranie rôznych športových stratégií a manažérskych hier. Vlastníte v nich svoj tím, ktorý bojuje v rôznych súťažiach proti ostatným. Nie je problém si založiť pokojne aj svoju vlastnú ligu, ktorá potom bude zložená z rôznych tímov, ktoré si treba založia vaši známi. Vo virtuálnom prostredí sa takto môžete náramne baviť.

Hamachi DeathMatch

Veľa sa pred pripojenie Hamachi hrajú aj akčné hry. Vynikajúci klasikou z obdobia druhej svetovej vojny, poťažmo z ďalších konfliktov vo svete je Call of Duty. U tejto hry sa ocitáte v určitom svete a snažíte sa pochopiteľne dostať čo najviac nepriateľov. Bojovať môžete ako sami za seba, tak taktiež v rôznych tímoch a alianciách. Herný mód si každý z hráčov vyberie sám podľa svojho vlastného uváženia. Veľa obľúbené sú aj akčné hry s rôznymi nereálnymi hrdinu, zbraňami, obleky a ďalšími nástrojmi, ktoré nie sú skutočné. Na mysli máme napríklad hry ako Quake alebo najmä Unreal. Ostatne treba Unreal je vo svojich pokračovaniach vyložene koncipovaný ako hra po sieti. Zabudnúť by sme nemali ani na takzvané hry na hrdinov. RPG hry sú veľmi obľúbené a Hamachi umožňuje ich hranie proti alebo s reálnymi hráčmi. Moderným hitom sa stalo predovšetkým Diablo III, ktoré je možné aj v základnej forme hrať iba cez internet. Cez Hamachi si môžete zahrať multiplayer predchádzajúcej verzie Diablo II. Ten sa stal jednou z najobľúbenejších hier svojho druhu. Veľa dobrou voľbou môžu byť aj stratégia hrané po sieti.

Herná stratégia

Veď len séria Warcraft môže byť vynikajúcou voľbou pre každého hráča, ktorý si rád buduje svoju veľkú armádu a snaží sa taktickým bojom zvládnuť aj tie najväčšie bitky. To isté platí aj o známej sérii Age of Empires alebo o hre Command and Conquer. Tá ale už pochádza z klasického moderného vojenského prostredia. V neposlednom rade je nutné spomenúť aj závodné hry. Ich kráľovnou je bezpochyby hernej série Need for Speed, ktorá ponúka unikátne zážitky z rýchlej jazdy a súperenie s tými najlepšími pretekármi. Zahrať si možno prostredníctvom Hamachi pokojne aj sériu GTA.

Tá už nie je len o rýchlych autách, ale zaberá aj iné akčné prvky. Turnaja v týchto spomínaných a v mnohých ďalších sieťových hrách sú úplne skvelé a Hamachi vytvára doslova komunitu hráčov, ktorí sa takto bavia v nekonečnom hernom svete.

Publikované: 17. 10. 2023

Štítky: hamachi | hamachi turnaja | hamachi hry